"Moc uśmiechu

Siła broni może zabić
siła Ognia może spalić
Siła wiatru może zmrozić
siła umysłu może uczyć
Siła złości będzie drążyła
Aż nie rozedrze
A Siła Uśmiechu
zwłaszcza twojego, może uleczyć serca chłód"


T.Shakur


Dopóki Cię nie poznałam niedostrzegalne było dla mnie piękno otaczającego nas świata, natury, życia, nic nie mogło być proste. To Ty obudziłeś we mnie dziecko, z którego oczu uderza ich niewinność, przejmująca niezdolność do kłamstwa. To dzięki Tobie przestałam chcieć być kimś innym, zaczęłam odbierać świat takim, jakim jest: róża jest różą, gwiazda jest gwiazdą, każda istota jest po prostu tym, czym jest. Kiedy na dobre chciałam pogrzebać tę niezwykłą prostotę zjawiłeś się Ty. W chwilach zwątpienia, gdy byłam bliska zniszczenia samej siebie znowu mi pomogłeś. To śmieszne w jaki łatwy sposób można zniszczyć swoja niewinność... W moim przypadku była to rywalizacja i porównywanie się z innymi ludźmi. Próbowałam zmienić moją prostotę na ambicję bycia równie dobrą jak ktoś inny. I znowu Ty przybyłeś z pomocą. Pomogłeś odczuć cierpienie i pustkę, które zostały przyniesione przez moje głupie pragnienia. Zrodziłeś we mnie bunt i niesmak tak potężny, że roztrzaskał on łańcuchy fałszu, które zacisnęły się na mej duszy... Zabrałeś mnie do krainy niewinności i za to właśnie dziękuję... Ciężko mi mówić, że nie potrzebuję już Twej pomocy, ale wreszcie na nowo odnalazłam spokój. Po tak długim czasie spędzonym w ciemności znów jestem sobą...

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
26.02.2006 :: 20:15 :: 82.160.33.66

asiek

Chyba za szybko wkroczylas w dorole zycie. Za duzo widzialas i przeszlas. mimo calkowitej zmainy i tak cie koffffam:*
Talk.pl :: Wróć