"Czasami płaczę

Czasami kiedy jestem sam
Płaczę, bo siebie tylko mam
Moje łzy są gorzkie i ciepłe
Pełne życia choć nieforemne
Płaczę, bo serce mam rozdarte
i już dalej iść nie mogę
Gdybym miał się komu zwierzyćPłakałbym pośrółd mych przyjaciół drogich
Ale znasz kogoś, kto znalazłby tę chwilę
by pomóc Tobie dalej iść
Świat pędzi i ominie cię raczej
niż zatrzyma się, by spytać dlaczego płaczesz
To takie bolesne i smutne i czasami płaczę
a nikt się nie pyta o przyczynę"


T.S


Powiedziałeś, że będziesz pamiętał... Że nigdy nie zapomnisz... Że będziesz tęsknił i że jak wrócę to wszystko będzie dobrze... Znów kłamałeś. Nie przypuszczałam, że mi to zrobisz, że historia się powtórzy;( Pozwoliłeś mi powstać, wyzwoliłeś mnie a teraz opuściłeś, pozostawiłeś na pożarcie sępom, w kałuży krwi... W czym ona jest lepsza? Czym sobie zasłużyła na Twoje osatnie 3 miesiące? A może to ja jestem winą? Może te wszystkie znaki zapytania to moja sprawka? Jak mogłeś przez te wszystkie lata poić mnie takimi kłamstwami? Nie wiedziałam, że ktoś może być pozbawiony jakiejkolwiek wrazliwości na ból, strach, cierpienie... Spadłam tak nisko, że już chyba nie zdołam wyjść z tej ciemnej i głebokiej studni... Nie widzę żadnego światła, nie ma tu nic oprócz wilgoci moich łez, a jedyne co mi towarzyszy to gorycz, smutek i tęsknota... Spójrz teraz w moje oczy! Co widzisz??? Cóż, chyba nie dojrysz nic... Jesteś ślepy i głuchy. Nie słyszysz krzyku mego rozdzieranego serca, nie widzisz proszących spojrzeń... DLACZEGO? Niech ktoś mi w końcu odpowie!! DLACZEGO? Juz nigdy nie chcę zaistnieć... Nigdy!!!

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
27.02.2006 :: 17:46 :: eol142.neoplus.adsl.tpnet.pl

ogon

fajny blog!!! Moze ty tez odwiedzisz mój
zapraszam : ogon.talk.pl

26.02.2006 :: 20:27 :: ckb77.neoplus.adsl.tpnet.pl

napewno wiesz k

Może byc gtylko strasznie pesymistyczne ale koncepcja fajna KCB:*
26.02.2006 :: 19:05 :: 82.160.33.66

ewa

boshe straszne te Twoje mysli ale az chce sie czytac. Kocham Cie Karolciu i czekam na pomoc z polaka:P
Talk.pl :: Wróć